Telefon:
+48 42 214 44 392

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Oferta firmy Jarstol na platformie shumee cross-border

Oferta firmy Jarstol na platformie shumee cross-border

Platforma Shumee cross-border rozpoczęła współprace z firmą Jarstol w ramach swojego paneuropejskiego ekosystemu e-commerce.

Oferta mebli firmy Jarstol jest dostępna w sprzedaży online na największych platformach typu marketplace na kilku rynkach europejskich, w tym m.in. niemieckim, czeskim i słowackim. W najbliższych tygodniach sprzedaż zostanie rozszerzona o kilka kolejnych rynków.

Jarstol od 1997 r. projektuje i produkuje wysokiej jakości, funkcjonalne meble skrzyniowe w oparciu o najnowsze trendy, pozwalające na atrakcyjne wykorzystanie metrażu każdego mieszkania. Jarstol korzysta z szerokiej gamy materiałów produkowanych przez renomowane firmy krajowe i zagraniczne. W ofercie znajdują się: komody, szafy, witryny, szafki RTV, stoły, krzesła oraz wiele innych mebli, które dowolnie zestawione tworzą niepowtarzalne wnętrze. Potwierdzeniem jakości wyrobów firmy Jarstol jest długoletnia, pełna zaufania współpraca z partnerami polskimi i zagranicznymi. Więcej na: https://jarstol.eu/

Shumee to paneuropejski ekosystem e-commerce, który umożliwia sprzedaż on-line w modelu cross-border na 15 rynkach UE plus Ukraina i Rosja poprzez 35 największych platform typu marketplace.

Shumee oferuje kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą̨ rozpocząć sprzedaż online na rynkach europejskich i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Shumee zapewnia wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwia sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie.

Shumee prowadzi także platformę dropshippingową na rynku czeskim – https://drop.shumee.pl/ Dodatkowo w najbliższych miesiącach shumee planuje uruchomić usługę serwisowania sprzedaży na platformach typu marketplace w CEE w ramach abonamentu.

W ramach ekosystemu shumee w regularnej sprzedaży na terenie Europy znajduje się ponad 1 mln unikalnych produktów od takich producentów i dystrybutorów jak: PEPCO, BRW, Homla, Forte czy TOP Secret. Liczba obsługiwanych transakcji dynamicznie rośnie i sięga obecnie 40 tys. miesięcznie.

pl_PLPolish