Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Vivaldi Meble – kolejny polski producent mebli w portfolio Shumee

Vivaldi Meble – kolejny polski producent mebli w portfolio Shumee

Shumee rozpoczęło współpracę z firmą Vivaldi Meble w zakresie sprzedaży online na rynkach europejskich.

Firma VIVALDI MEBLE od prawie 20 lat oferuje meble wysokiej jakości w przystępnych cenach, z nowoczesnym designem – https://vivaldimeble.pl/

Platforma Shumee cross-border sprzedaje produkty Vivaldi Meble na polskich platformach typu marketplace m.in. na: Allegro, Erli i Arena oraz na niemieckim Kaufland. W najbliższych dniach rozpocznie się sprzedaż w Czechach na Słowacji, Słoweni i na rynku Węgierskim.’ – zaznacza Tadeusz Marciniak – account manager odpowiedzialny za współpracę z producentami i dystrybutorami w Shumee SA.

Shumee to paneuropejski ekosystem e-commerce, który umożliwia sprzedaż on-line w modelu cross-border na 15 rynkach UE plus Ukraina i Rosja poprzez 35 największych platform typu marketplace.

Shumee oferuje kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą̨ rozpocząć sprzedaż online na rynkach europejskich i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Shumee zapewnia wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwia sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie.

Shumee prowadzi także platformę dropshippingową na rynku czeskim – https://drop.shumee.pl/ Dodatkowo w najbliższych miesiącach shumee planuje uruchomić usługę serwisowania sprzedaży na platformach typu marketplace w CEE w ramach abonamentu.

W ramach ekosystemu shumee w regularnej sprzedaży na terenie Europy znajduje się ponad 1 mln unikalnych produktów od takich producentów i dystrybutorów jak: PEPCO, BRW, Homla, Forte czy TOP Secret. Liczba obsługiwanych transakcji dynamicznie rośnie i sięga obecnie 40 tys. miesięcznie.

pl_PLPolish