Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Mall Delivery już wdrożone!

Mall Delivery już wdrożone!

Shumee zakończyło integrację z usługą Mall Delivery. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skorzystać z popularnej usługi kurierskiej świadczonej przez platformę Mall na rynku czeskim i słowackim. Na czym polega Mall Delivery?

W ramach Mall Delivery sprzedawcy mogą udostępnić kupującym usługę kurierską świadczoną bezpośrednio przez platformę Mall, w tym popularne na rynku czeskim i słowackim punkty odbioru. Dzięki Mall Delivery kupujący zyskują dostęp do oferty przesyłek w atrakcyjnych cenach, które zaczynają się już od 49 CZK (około 8 złotych). W ramach usługi dostępne są punkty odbioru przesyłek oraz dostawa kurierska.

W celu skorzystania z Mall Delivery etykiety kurierskie muszą zostać wygenerowane w systemie shumee. Dodatkowo wymagane jest skorzystanie z naszego magazynu typu cross-dock na granicy polsko-czeskiej. W celu poznania szczegółów i włączenia usługi na Twoim koncie sprzedawcy skontaktuj się z nami. Usługa dostępna jest na rynku czeskim, w kolejnych tygodniach zostanie także uruchomiona na rynku słowackim.

pl_PLPolish