Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj na Wish z shumee

Sprzedawaj na Wish z shumee

Shumee – nowoczesna centrala handlu zagranicznego – uruchomiła dla swoich Klientów biznesowych pełen serwis sprzedaży na platformie Wish na kilku rynkach europejskich.

Wish to globalny marketplace z portfolio ponad 100 mln aktywnych użytkowników. Platforma specjalizuje się w sprzedaży produktów pochodzących od chińskich producentów i można znaleźć tam dosłownie wszystko: gadżety, ubrania i dodatki, elementy dekoracyjne do domu, małe AGD czy elektronikę. Obecnie Wish umożliwia także dostęp dla sprzedawców z Europy.

Shumee kompleksowo serwisuje sprzedaż na platformie Wish na 7 rynkach europejskich: Niemcy, Francja, Holandia, Polska, Czechy, Słowacja i Słowenia.

W ramach miesięcznego abonamentu shumee wspiera producentów i dystrybutorów z Polski i zagranicy m.in. w: rejestracji kont na Wish, wystawianiu produktów i zarządzaniu zamówieniami w ramach własnej integracji technologicznej, wielojęzycznej obsłudze Klientów i logistyce cross-border (wysyłka, zwroty, fulfilment) w oparciu o magazyny shumee typu cross-dock.

Shumee to platforma e-commerce, która w ramach abonamentu umożliwia sprzedaż̇ produktów w modelu cross-border na 17 rynkach europejskich. Działamy poprzez ponad 20 największych platform typu marketplace.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania technologiczne, serwisowe i logistyczne. Są one dedykowane producentom i dystrybutorom, którzy chcą̨ sprawnie rozpocząć sprzedaż online na rynkach europejskich i dotrzeć do kilkuset milionów klientów w lokalnym kontekście kulturowym i biznesowych, tj. wielojęzycznie oraz poprzez lokalne platformy, formy płatności oraz dostawy. W tej chwili zapewniamy już wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce.

Obecnie w ramach naszego ekosystemu umożliwiamy naszym klientom sprzedaż w kilkunastu krajach Europy. W tej chwili oferują oni ponad dwa miliony unikalnych produktów, i są to takie marki jak: Pepco, BRW, Homla, Duka, Forte, Miloo, Beliani, TOP Secret czy Eurofirany oraz największe europejskie platformy dropshippingowe.

W nadchodzących tygodniach planujemy uruchomienie sprzedaży na 10 kolejnych platformach, w tym m.in. na rynku tureckim.

pl_PLPolish