Telefon:
+48 42 214 44 392

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Biżuteria Manilla by Anter na platformie Shumee

Biżuteria Manilla by Anter na platformie Shumee

Platforma Shumee cross-border rozpoczęła sprzedaż produktów firmy Manilla by Anter na polskich i zagranicznych marketplace’ach.

Pracownie Manilla by Anter https://manilla-store.pl/ tworzą ludzie pełni pasji i zakochani w biżuterii. Ich celem jest przygotowanie najlepszej oferty wielu modeli biżuterii w małych seriach. Nie lubią masowej produkcji i banalnych rozwiązań, dlatego swoją biżuterię przygotowują wyłącznie ręcznie. Wykorzystują najwyższej jakości materiały (srebro, srebro pozłacane) i kamienie półszlachetne (turkus, opal, akwamaryn, granat, turmalin).

Shumee to paneuropejski ekosystem e-commerce, który umożliwia sprzedaż on-line w modelu cross-border na 15 rynkach UE plus Ukraina i Rosja poprzez 35 największych platform typu marketplace.

Firmę założyli Szymon Midera i Monika Stefaniak – byli menadżerowie mBanku i Banku Pocztowego oraz Andrzej Walczak – współwłaściciel Grupy Atlas – największego producenta wyrobów chemii budowlanej w Polsce; kolekcjoner sztuki i właściciel prywatnej galerii Atlas Sztuki; promotor kultury i wizjoner rozwoju miasta Łodzi.

Shumee oferuje kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą̨ rozpocząć sprzedaż online na rynkach europejskich i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Shumee zapewnia wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwia sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie. Więcej na: https://b2b.shumee.pl/.

W ramach ekosystemu shumee w regularnej sprzedaży na terenie Europy znajduje się ponad 1 mln unikalnych produktów od takich producentów i dystrybutorów jak: Pepco, BRW, Homla, Forte czy TOP Secret. Liczba obsługiwanych transakcji dynamicznie rośnie i sięga obecnie 40 tys. miesięcznie.