Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Victoria Sport w ekosystemie shumee cross-border

Platforma shumee rozpoczęła sprzedaż tysięcy produktów firmy Victoria Sport na europejskich platformach typu marketplace.

Victoria Sport to jeden z największych dystrybutorów sprzętu sportowego oraz artykułów turystycznych w Polsce. Firma przykłada szczególną wagę do jakości swoich produktów. Dba, aby były one wykonane z największą dokładnością, wymogami UE i projektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Shumee to paneuropejski ekosystem e-commerce, który umożliwia sprzedaż on-line w modelu cross-border na 15 rynkach UE plus Ukraina i Rosja poprzez 35 największych platform typu marketplace. Shumee oferuje kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą̨ rozpocząć sprzedaż online na rynkach europejskich i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Shumee zapewnia wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwia sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie. Więcej na https://b2b.shumee.pl/

W ramach ekosystemu shumee w regularnej sprzedaży na terenie Europy znajduje się ponad 1 mln unikalnych produktów od takich producentów i dystrybutorów jak: PEPCO, BRW, Homla, Forte czy TOP Secret.

pl_PLPolish