Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Umowa partnerska z Zalando

Umowa partnerska z Zalando

Zalando bez abonamentu
Promocja dla nowych i obecnych klientów, do 31.12.2023 sprzedaż na Zalando bez abonamentu i opłaty za rynek niemiecki. Wystarczy aktywować sprzedaż na Zalando.de w panelu sprzedawcy.

Podpisaliśmy umowę partnerską z Zalando. Naszym celem jest uruchomienie i skalowanie sprzedaży polskich producentów na platformie Zalando w całej Europie.

Po kilku miesiącach przygotowań i testów rozpoczęliśmy sprzedaż produktów naszego pierwszego partnera – Top Secret Sp. z o.o. na Zalando.de.

Założone w 2008 roku w Berlinie Zalando SE jest dziś wiodącą europejską platformą internetową z asortymentem z kategorii moda i styl życia.

Zalando łączy klientów, marki i partnerów w 25 krajach. Swoją działalność rozpoczęło w 2008 roku jako berliński sklep internetowy z butami. Dynamiczny rozwój sprawił, że w ciągu zaledwie kilku lat przekształciło się w wiodącą europejską platformę internetową. Takie osiągnięcie było możliwe dzięki wielkiej pasji i silnemu zmysłowi biznesowemu zespołu Zalando składającego się z około 17 000 talentów z ponad 140 krajów.

Fakty i liczby:

  • ~ 10,4 mld euro przychodów w 2021 r.
  • > 250 mln zamówień w 2021 r.
  • > 50 mln aktywnych klientów
  • > 7 mld wizyt na stronie internetowej rocznie
  • 25 krajów

Shumee to platforma e-commerce, która w ramach abonamentu umożliwia sprzedaż̇ produktów w modelu cross-border na 17 rynkach europejskich. Działamy poprzez ponad 20 największych platform typu marketplace.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania technologiczne, serwisowe i logistyczne. Są one dedykowane producentom i dystrybutorom, którzy chcą̨ sprawnie rozpocząć sprzedaż online na rynkach europejskich i dotrzeć do kilkuset milionów klientów w lokalnym kontekście kulturowym i biznesowych, tj. wielojęzycznie oraz poprzez lokalne platformy, formy płatności oraz dostawy. W tej chwili zapewniamy już wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce.

pl_PLPolish