Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Piękne zapachy marki Kringle w ekosystemie shumee cross-border

Piękne zapachy marki Kringle w ekosystemie shumee cross-border

Platforma shumee rozpoczęła sprzedaż najwyższej jakości amerykańskich świec zapachowych marki Kringle Candle na europejskich platformach typu marketplace.

Kringle Candle Company przy produkcji używa najwyższej klasy parafiny, wosku sojowego, knotów i olejków zapachowych tak, aby powstała świeca była produktem premium o najwyższej jakości.

Świece Kringle Candle to ponad 150 różnych zapachów!

Shumee to paneuropejski ekosystem e-commerce, który umożliwia sprzedaż on-line w modelu cross-border na 15 rynkach UE plus Ukraina i Rosja poprzez 35 największych platform typu marketplace.

Shumee oferuje kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą̨ rozpocząć sprzedaż online na rynkach europejskich i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Shumee zapewnia wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwia sprzedaż̇ on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie.

W ramach ekosystemu shumee w regularnej sprzedaży na terenie Europy znajduje się ponad 1 mln unikalnych produktów od takich producentów i dystrybutorów jak: PEPCO, BRW, Homla, Forte czy TOP Secret.

pl_PLPolish