Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Pigu

największy marketplace krajów bałtyckich
11
Obsługiwanych klientów
0 mln
Rynków
0
Serwisowanych marek
0 +
Obsłużonych zamówień
0 mln
Obsługiwanych klientów
0 mln
rynków
0
Serwisowanych
marek
0 +
Obsłużonych
zamówień
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Pigu?

Nadbałtycki champion

Pigu to dynamicznie rozwijająca się platforma sprzedażowa, która funkcjonuje w krajach nadbałtyckich – Litwa, Łotwa, Estonia i Finlandia. Każdy rynek ma swój własny dedykowany serwis. Mimo że są to rynki o mniejszej skali, ten litewski marketplace notuje duże wzrosty. W ostatnich miesiącach, Pigu aktywnie poszukuje sprzedawców z obszarów poza swoimi tradycyjnymi rynkami.

Wielojęzyczność warunkiem obecności na rynkach

Jedną z głównych zalet korzystania z PIGU jest możliwość natychmiastowego wejścia na 4 różne rynki. To jednak obarczone jest pewnymi dodatkowymi wymaganiami, wymaga od nas przygotowania aż 5 różnych wersji językowych dla opisów i tytułów. Możesz zapytać, dlaczego 5, skoro mówimy o 4 rynkach? Otóż, ze względu na dużą liczbę potencjalnych klientów mówiących po rosyjsku, PIGU wymaga nie tylko treści w języku lokalnym, ale także w języku rosyjskim.

Logistyka kluczem do sukcesu

Sprzedawcy mają możliwość samodzielnej dostawy produktów do klientów lub korzystania z systemu logistycznego Pigu. W tym drugim przypadku, produkt musi dotrzeć do magazynu w Polsce i mieć specjalną etykietę. W kolejnym etapie, Pigu zajmuje się transportem bezpośrednio do klienta. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale też bardzo oszczędne, ponieważ koszty logistyczne Pigu są znacznie niższe niż standardowe.

Różne modele opłat za sprzedaż
Tak jak w przypadku większości marketplace podstawowym modelem rozliczeń jest CPS (cost per sale) – czyli prowizja od sprzedaży. Oddzielnie opłacana jest logistyka przygotowana przez PIGU, jej koszt to kilka EUR per paczka, w zależności od rynku i wagi paczki.
Chcesz rozpocząć sprzedaż na Pigu?
Chcesz rozpocząć sprzedaż na Pigu?

Co oferujemy?

8
5 języków w jednej usłudze

PIGU daje dostęp do 4 rynków, ale by z niego skorzystać należy przygotować tłumaczenie na 5 języków. Poza opisem i tytułem należy przygotować także parametry produktow. Pomożemy w przygotowaniu pliku produktowego, a także integracji produktów z systemem PIGU.

1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
2
Wysyłka z PIGU
Jak wspominaliśmy wcześniej PIGU przygotowało świetne rozwiązanie logistyczne. Pomożemy Ci w jego konfiguracji i codziennej obsłudze. Nie musisz się o nic martwić.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish