Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Alza

czeska platforma e-handlu działająca w czterech krajach Europy Środkowej. 

29
Obsługiwanych klientów
0 mln
rynki
0
sklepów stacjonarnych
0 +
Punktów odbioru
0 +

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

Obsługiwanych klientów
0 mln
Rynki
0
sklepów stacjonarnych
0 +
Punktów odbioru
0 +

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Alza?

Alza – bliska alternatywa dla Allegro

Alza rozpoczęła swoją działalność jako sklep internetowy z elektroniką. Swoim bezkompromisowym podejściem do Klienta zaskarbiła sobie rzesze wiernych i lojalnych użytkowników. Kilka lat temu, Alza rozszerzyła ofertę o produkty partnerów zewnętrznych. Od tego momentu, stała się także rozpoznawalnym i generującym spore zyski marketplacem.

Wysoka marżowość

Rynek czeski jest chłonny oraz wykazuje się wyższą marżowością niż polski rynek. Udział handlu elektronicznego w Czechach wzrośnie z 15% w roku 2020 do około 20% w 2025r. Tak prognozuje CBRE, stawiając ten kraj na 3. miejscu pod względem wzrostu sprzedaży online w Europie (zaraz po Wielkiej Brytanii oraz Holandii). Co więcej, rynek e-commerce w Czechach nie został zdominowany przez wielkich graczy.

Alza Delivery

Alza jako jeden z nielicznych marketplace posiada własną sieć logistyczną opartą o punkty odbioru. Warto z niej skorzystać, ponieważ produkty objęte dostawą realizowaną przez Alza, mają większą ekspozycję na platformie co bezpośrednio zwiększa sprzedaż (nawet o 50%!). 

Dwa w jednym

Dodając produkty na czeską platformę, Alza automatycznie wystawi je także na rynku słowackim. Co istotne konwersja waluty, ale także tłumaczenie na język słowacki odbywa się po stronie samej Alzy.

Chcesz rozpocząć sprzedaż
na Alza?

Chcesz rozpocząć sprzedaż na Alza?

Co oferujemy?

rt
Dobór produktów
ALZA to jeden z nielicznych marketplace, który wybiera produkty, ktore znajdą się w ofercie dla klientów tego czeskiego marketplace. Nie każdy produkt zostanie zaakceptowany. Wykorzystując doświadczenie naszych specjalistow jesteśmy w stanie wybrać produkty i zaoszczędzić czas na listing tylko takich produktów, które mają szanse na zaakceptowanie.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
14
ALZA Delivery i punkty odbioru
Punkty odbioru ALZA decydują o wynikach sprzedaży. Posiadanie w ofercie punktów odbioru zwiększa sprzedaż o 30%. Nie da się jednak włączyć ich wysyłając produkty bezpośrednio z Polski. Na szczęscie w ramach naszej oferty udostępnimy Ci możliwość skorzystania z naszego polskiego magazynu, który przetransportuje produkty i przekaże do sieci logistycznej Alza.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish