Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Zalando

zacznij sprzedawać na popularnej platformie modowej! 

3
Obsługiwanych klientów
0 mln
Rynków
0
Serwisowanych marek
0 +
Obsłużonych zamówień
0 mln
Obsługiwanych klientów
0 mln
rynków
0
Serwisowanych
marek
0 +
Obsłużonych
zamówień
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Zalando?

Modowy gigant
Każdy modowy fan przynajmniej raz coś zamawiał na Zalando. Niewątpliwie, nie ma drugiego tak silnego marketplace w kategorii fashion. Zalando swoją historię rozpoczęlo w Niemczech, ale szybko opanowało całą Europę, rozkochując w sobie wszystkich, którzy chcą być na bieżąco w modowych trendach.
100 dni by podjąć decyzje

To co przesądziło o sukcesie Zalando to między innymi polityka zwrotów. Zalando stawia sprawe jasno. Klient ma 100 dni by zwrócić produkt. Co więcej, otrzymuje darmową etykietę zwrotną. Zalando było pierwszą firmą, która odważyła się na tak mocne komunikaty w zakresie zwrotów, ale wyniki pokazują, że taka decyzja się opłaciła.

Dedykowany kurier
Zalando jako jeden z nielicznych marketplace wymaga, aby przesyłki były nadawane wybranymi firmami kurierskimi. W zależności od rynku wskazane są 2-3 firmy, którymi moga być nadawane przesyłki. Jedną z najczęstszych firm jest DHL. Jeżeli sprzedawca nie posiada w swojej ofercie danego kuriera nie będzie mógł rozpocząc sprzedaży.
Różne modele opłat za sprzedaż
Niemiecki e-commerce rozlicza się podobnie jak większość marketplace – tzn. poprzez CPS (cost per sale). Jest jednak jeden wyróznik. Poziom prowizji jest uzależniony nie tylko od kategorii produktu, ale także jego wartości.
Chcesz rozpocząć sprzedaż Zalando?
Chcesz rozpocząć sprzedaż Zalando?

Co oferujemy?

4
Akceptacja brandu
Zalando chce oferować najlepsze możliwe produkty, dlatego tylko marki, które zostaną zaakceptowane przez Zalando mogą liczyć na otworzenie sprzedaży. Pomagamy w zrozumieniu procesu akceptacji brandu i wskazujemy na to jakich argumentów użyć, aby przekonać Zalando do akceptacji marki.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
3
Wybrani kurierzy
Sprzedaż na Zalando wiążę się z akceptacja warunków platformy. Takimi warunkami jest m.in. korzystanie z wyznaczonych kurierów. W ramach naszej oferty umożliwimy Ci wysyłkę Twoich towarów za pośrednictwem kurierów zaakceptowanych przez Zalando. Z racji na wysoki wolumen bedziemy mogli zaoferować Ci atrakcyjne ceny wysyłek.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish