Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na VeloMarket

internetowa platforma zakupowa utworzona przez Velobank
6
Obsługiwanych klientów
0 mln
Rynków
0
Serwisowanych marek
0 +
Obsłużonych zamówień
0 mln
Obsługiwanych klientów
0 mln
rynek
0
Serwisowanych
marek
0 +
Obsłużonych
zamówień
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Velomarket?

Nowość na polskim rynku

Velomarket to internetowa platforma zakupowa utworzona przez Velobank Velomarket zrzesza różnych sprzedawców; na stronie znajdziemy kilkudziesięciu partnerów – różne sklepy oraz producentów, którzy oferują na sprzedaż produkty zgodnie z „filozofią świata bardziej Velo”.

Ekologicznie i ekonomicznie

O co zatem konkretnie chodzi? Na platformie są oferowane i promowane produkty ekologiczne oraz ekonomiczne z bardzo różnych kategorii. Znajdziemy tam zarówno certyfikowaną żywność, eko-kosmetyki, sprzęt sportowy, czy urządzenia OZE takie jak panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła. Velomarket ma się wpisywać w modną ideę jednoczesnego dbania o środowisko i zdrowie.

Zniżka dla klientów Velobanku

Każdy klient VeloBanku (np. posiadacz Velo Konta – rachunku osobistego) otrzymuje stałą zniżkę w wysokości 3%. Rabat jest naliczany na wszystkie produkty w Velomarkecie, bez względu na wartość zamówienia.

Niskie prowizje
VeloMarket może pochwalić się konkurencyjnymi prowizjami. Sprzedaż nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, a prowizje zaczynają się już od 5%.
Chcesz rozpocząć sprzedaż na Velomarket?
Chcesz rozpocząć sprzedaż na Velomarket?

Co oferujemy?

5
Listing produktów
W ramach naszych usług pomożemy dobrać produkty spełniające kryteria Velo. Przygotujemy odpowiedni pliki lub przygotujemy integracje z systemem Baselinker, tak aby bezproblemowo uruchomić sprzedaz w ramach serwisu VeloMarket.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
6
Promocje
W ramach VeloMarket bardzo często organizowane są promocje, w których produkty biorą udział w dedykowanych działaniach reklamowych. Pomożemy w doborze produktów i zgłoszeniu ich do kampanii.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish