Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Skroutz

najbardziej rozpoznawalna platforma sprzedażowa w Grecji
9
Obsługiwanych klientów
0 mln
Rynków
0
Serwisowanych marek
0 +
Obsłużonych zamówień
0 mln
Obsługiwanych klientów
0 mln
rynków
0
Serwisowanych
marek
0 +
Obsłużonych
zamówień
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Skroutz?

Grecki skąpiec

Większość o Grecji myśli jako o fantastycznym kierunku dla wakacyjnej wycieczki, ale niekoniecznie o rynku e-commerce. To duży błąd. Przygode z greckim e-commerce warto rozpocząć od Skroutza (z angielskiego skąpca), który zaczynał jako porównywarka cenowa, a w tej chwili jest już pełnoprawnym marketplacem

Cena jest królem
Nie da się ukryć, że rodowód Skroutza jako porównywarki cenowej jest wyczuwalny, a tytułowy skąpiec bardzo patrzy na ceny. Istotnym czynnikiem, aby sprzedawać na greckiej paltformie, jest atrakcyjna cena. Jeżeli produkt będzie droższy niż u konkurencji sprzedawca może zapomnieć o sprzedaży.
Skroutz Plus

Grecka platforma wzoruje się na najlepszych, dlatego śladem Amazona czy Allegro także wprowadziła swój program dostaw Skroutz Plus, w ramach którego wysyłki spełniajaće warunki są dla kupującego darmowe.

Różne modele opłat za sprzedaż
Oprócz standardowej prowizji, istnieje cennik CPC (aktywny tylko jeżeli oprócz marketplace korzystamy z przekierowania do własnej strony). Istnieje także konieczność wykupienia abonamentu. Szczęścliwie dla nowych sprzedawców często organizowane są promocje zwalniajace z opłat, dzięki czemu można sprawdzić potencjał sprzedażowy bez dodatkowych kosztów.
Chcesz rozpocząć sprzedaż
na Skroutz?
Chcesz rozpocząć sprzedaż na Skroutz?

Co oferujemy?

7
Plik ofertowy
Oferty na Skroutz dodawane sa za pośrednictwem pliku XML w ustalonym formacie. Nasz zespół pomoże Ci przygotować XML spełniający wymagania platformy Skroutz. Pomożemy także w aktualizacji stanów magazynowych i cen produktów, tak aby Twoja oferta na greckiej porównywarce była zawsze aktualna.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
2
Atrakcyjna dostawa
Prześlemy Twoje produkty w każde miejsce w Europie, także na liczne greckie wyspy. Jeżeli nie masz doświadczenia w logistyce magazynowej i kurierskiej lub nie chcesz się tym zajmować, oferujemy pełny zakres fulfilment. Twoje produkty trafią do naszego magazynu, a my całościowo zajmiemy się nie tylko sprzedażą i obsługą Klientów, ale także logistyką magazynową i kurierską. Zapytaj o ofertę.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish