Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Shumee już dostępne na wszystko.pl

Wszystko.pl to nowa platforma zakupowa, która została uruchomiona 28 czerwca. Twórcą i operatorem tej platformy jest Comarch.

Z końcem czerwca nasza firma rozpoczęła sprzedaż na kolejnej platformie – tym razem wracamy do korzeni czyli polskiego rynku – za sprawą platformy wszystko.pl. 

Wszystko.pl to nowa platforma zakupowa, która została uruchomiona 28 czerwca. Twórcą i operatorem tej platformy jest Comarch, wiodąca międzynarodowa firma zajmująca się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań IT. Comarch specjalizuje się w różnorodnych dziedzinach, w tym w opracowywaniu oprogramowania, usługach chmurowych, systemach ERP i wielu innych. Ich doświadczenie i renoma stawiają wszystko.pl na solidnych fundamentach, co czyni ją godnym uwagi rynkowym zawodnikiem.

Konkurencja dla Allegro:

Wszystko.pl, jako nowa platforma, chce stanowić konkurencję dla ugruntowanego gracza na polskim rynku e-commerce, jakim jest Allegro. Przybycie wszystko.pl otwiera nowe możliwości dla sprzedawców, takich jak Shumee, aby dotrzeć do większej liczby klientów i rywalizować w dynamicznym środowisku handlu online. Czas pokaże czy ambitne plany Comarchu uda się zrealizować. Nie da się ukryć, że polski rynek marketplace jest mocno konkurencyjne, a projekt Comarchu nie jest jedynym, który chce pomniejszyć tort Allegro.

pl_PLPolish