Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Shumee i Zwoltex łączą siły

Shumee, dostawca rozwiązań biznesowych i technologicznych w handlu cross-border, nawiązał współpracę z Mastersports.pl, sklepem sportowym z pasją do aktywnego trybu życia.

Jesteśmy niezmiernie dumni, mogąc ogłosić naszą współpracę z jednym z renomowanych polskich producentów tekstyliów domowych – Zwoltex. To ważny moment dla Shumee, podkreślający wysoką jakość oferowanych usług oraz naszą zdolność do przyciągania znaczących partnerów.

Przez ponad 70 lat Zwoltex dostarczał najwyższej jakości ręczniki, ściereczki kuchenne i inne tekstylia, ciesząc się zaufaniem milionów klientów. Ich innowacyjne produkty, które są symbolem trwałości i bezpieczeństwa, posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Teraz, dzięki naszej współpracy, te wyjątkowe produkty będą dostępne dla jeszcze szerszego grona klientów na europejskich platformach marketplace.

Dla Shumee to nie tylko wyróżnienie, ale również potwierdzenie naszej rosnącej roli jako kluczowego gracza w międzynarodowej dystrybucji. 

Jesteśmy przekonani, że ta współpraca będzie owocna zarówno dla nas, jak i dla marki Zwoltex, otwierając nowe możliwości i rozszerzając nasz globalny zasięg.

pl_PLPolish