Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Shumee i Grupa Topex – razem cross border

Jako zespół Shumee, mamy ogromną przyjemność ogłosić nasze najnowsze partnerstwo z Grupą Topex, liderem na rynku narzędzi i elektronarzędzi oraz znaczącym graczem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jako zespół Shumee, mamy ogromną przyjemność ogłosić nasze najnowsze partnerstwo z Grupą Topex, liderem na rynku narzędzi i elektronarzędzi oraz znaczącym graczem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Priorytetem Grupy Topex jest wsparcie ludzi korzystających z narzędzi w codziennej pracy. Mając w swoim portfolio ponad 7200 produktów pod pięcioma własnymi markami i działając w 40 krajach na całym świecie, Grupa Topex jest symbolem innowacji, jakości i nieustającego rozwoju.

Shumee zapewni kompleksowe zarządzanie sprzedażą cross-border Grupy Topex na zagranicznych platformach marketplace. Nasz partner zyska dostęp do nowych, międzynarodowych rynków i klientów, co jest niezbędne dla dalszego wzrostu. Eksponowanie produktów Grupy Topex na zagranicznych platformach sprzedażowych zwiększy widoczność i rozpoznawalność marek z portfolio naszego partnera.

pl_PLPolish