Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Rovicky na platformie Shumee

Rovicky na platformie Shumee

Platforma Shumee cross – border rozpoczęła współpracę z firmą Rovicky w zakresie sprzedaży online na kilku europejskich rynkach typu marketplace. Nieprzerwanie od 1992 roku firma Rovicky specjalizuje się w galanterii skórzanej – damskiej i męskiej.

Shumee to platforma e-commerce, która w ramach abonamentu umożliwia sprzedaż̇ produktów w modelu cross-border na 17 rynkach europejskich. Działamy poprzez ponad 20 największych platform typu marketplace.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania technologiczne, serwisowe i logistyczne. Są one dedykowane producentom i dystrybutorom, którzy chcą̨ sprawnie rozpocząć sprzedaż online na rynkach europejskich i dotrzeć do kilkuset milionów klientów w lokalnym kontekście kulturowym i biznesowych, tj. wielojęzycznie oraz poprzez lokalne platformy, formy płatności oraz dostawy. W tej chwili zapewniamy już wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce.

Obecnie w ramach naszego ekosystemu umożliwiamy naszym klientom sprzedaż w kilkunastu krajach Europy. W tej chwili oferują oni ponad dwa miliony unikalnych produktów, i są to takie marki jak: Pepco, BRW, Homla, Duka, Forte, Miloo, Beliani, TOP Secret czy Eurofirany oraz największe europejskie platformy dropshippingowe.

W nadchodzących tygodniach planujemy uruchomienie sprzedaży na 10 kolejnych platformach, w tym m.in. na rynku tureckim.

pl_PLPolish