Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Erli

Dynamicznie rozwijający się marketplace. Tańsza alternatywa dla Allegro 

erli
wizyt klientów / msc
0 mln
rynek
0
zarejestrowanych kont
0 mln
sprzedawanych produktów
0 mln
wizyt klientów / msc
0 mln
rynek
0
zarejestrowanych kont
0 mln
sprzedawanych produktów
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Erli?

ErliPRO - darmowe dostawy

ErliPRO, czyli odpowiednik Smart!a na Allegro to usługa darmowych dostaw dla zarejestrowanych użytkowników. Nie jest to program tak rozpowszechniony jak EMPIK Premium czy Allegro Smart, ale warto o pamiętać.

Tańsza alternatywa dla Allegro

Portal pobiera prowizję wyłącznie od ceny sprzedanego produktu. Prowizja od sprzedaży na ERLI jest tak samo jak na Allegro zależna od kategorii. Prowizje są w większości wyraźnie niższe niż na Allegro, dodatkowo warto też zaznaczyć, że na ERLI na  nie ma obecnie dodatkowych opłat za oferty promowane tak jak w przypadku Allegro np.: za sprzedaż oferty wyróżnionej.

ERLI Campaigns

Nowa usługa, której celem jest zwiększenie sprzedaży produktów i pozyskanie nowych klientów. Dzięki współpracy z największymi wydawcami reklamowymi, Erli zbudowało efektywną formę promocji produktów sprzedawcy! ERLI Campaigns w oparciu o analizy sprzedaży kategorii, pozwoli skutecznie promować produkty w mediach społecznościowych, wyszukiwarkach oraz na największych platformach reklamowych – wszędzie tam, gdzie są obecni potencjalni klienci!

Silny konkurent

Erli jako jedna z nielicznych platform sprzedażowych w Polsce powstała od razu jako marketplace.  Nowy polski marketplace charakteryzuje się szerokim podejściem do asortymentu – znajdziemy tutaj wszystkie najważniejsze kategorie zakupowe.

Chcesz rozpocząć sprzedaż na Erli?
Chcesz rozpocząć sprzedaż na Erli?

Co oferujemy?

rt
Założenie konta i jego konfiguracja
Pomożemy w założeniu konta na ERLI oraz wystawieniu produktów. Zadbamy także o to aby, wspomóc uruchomienie dostaw w ramach usługi ERLI PRO.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
6
Konfiguracja kampanii
Z racji na prowadzone działania przez ERLI pomożemy przygotować i skonfigurować kampanie w ramach Google Ads, tak aby ROI było zadowalające i pozwoliło zwiększyć wyniki Twojej sprzedaży.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish