Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Empik

polski serwis zakupów online cieszący się coraz większą popularnością, rozpoznawalnością i widocznością

19
wizyt klientów / msc
0 mln
rynek
0
użytkowników aplikacji mobilnej
0 mln
produktów
0 mln
wizyt klientów / msc
0 mln
rynek
0
użytkowników aplikacji mobilnej
0 mln
sprzedawanych produktów
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Empik?

Marketplace, który rośnie w siłę

Empik Marketplace stał się trzecią w Polsce platformą sprzedażową. Oferta Empiku rozrasta się o nowe kategorie produktów, konkurencyjność wpływa pozytywnie na ceny oraz przybywa nowych użytkowników. Dla przedsiębiorców główną korzyścią jest fakt, że serwis pozwala im promować swoje sklepy i dotrzeć do licznego grona kupujących. 

Mocna i rozpoznawalna marka

Empik Marketplace, to owoc długiej historii i rozwoju jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. W ciągu ostatnich 3 lat Empik Marketplace odnotowuje jedynie wzrosty, i to na poziomie powyżej stu procent! Na chwilę obecną, portal generuje 1/5 przychodów z całej sprzedaży internetowej spółki Empik. Obecnie wśród marek, które postanowiły wystawić swoją ofertę na portalu, możemy odnaleźć takie firmy jak: Inglot, DUKA, Miele, Intersport, Wittchen, Pepco i wiele mniejszych marek.

Empik Premium

Empik Premium oferuje sprzedawcom szereg korzyści, które mają na celu zwiększenie atrakcyjności oferty i pomagają w pozyskaniu większej liczby klientów. Wśród profitów dla sprzedawców można wymienić dofinansowanie kosztów dostawy, wyróżnienie ofert, czy też udział w akcjach marketingowych.

Brak opłat stałych

W Empik Marketplace płacisz jedynie prowizje od zrealizowanych transakcji, których wysokości różnią się w zależności od kategorii i wynoszą od 2 do kilkunastu procent. Najwyższe prowizje dotyczą sprzedaży produktów o dużych gabarytach oraz towarów podobnych do tych, które można kupić w salonach stacjonarnych i sklepie online Empik.

Chcesz rozpocząć sprzedaż na Empik?
Chcesz rozpocząć sprzedaż
na Empik?

Co oferujemy?

rt
Przygotowanie produktów
Pomożemy w przygotowaniu plikow do odpowiedniego dodania produktów do bazy EMPIK, zarówno tych, które już istnieją w bazie jak i te, które trzeba utworzyć od początku. Na podstawie wieloletnich doświadczeń wiemy jak stworzyć atrakcyjną kartę produktową, tak aby sprzedaż na EMPIKu ciągle się rozwijala.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
11
Utrzymanie jakości
Wskażemy jak działają wskaźniki EMPIK i jak je na stałe monitorować i przeciwdziałać, tak aby nie zagrozić w żadnej chwili Twojej sprzedaży.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish