Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na eMag

Wykorzystaj rynki z szybkim tempem wzrostu, za to wciąż niewielką konkurencją.

emag
wizyt klientów / msc
0 mln
rynki
0
sprzedawców
0 tys.
aktywnych klientów
0 mln
Wizyt klientów / msc
0 mln
Rynki
0
Serwisowanych
marek
0 tys
Aktywnych klientów
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na eMag?

Jeden z liderów w Europie Środkowo-Wschodniej

eMAG Marketplace to jedna z największych platform e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej, dająca dostęp do rynku o wartości powyżej 13 miliardów złotych. Platforma działa na terenie Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech

Duży popyt przy ograniczonej konkurencji

E-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej oferuje duży potencjał dla przedsiębiorców zainteresowanych rozszerzeniem swojej działalności poza Polskę. Wciąż niska konkurencja i duży popyt na produkty internetowe czynią ten region idealnym miejscem do rozwoju.

Dynamiczny wzrost popularności

W 2023 roku, liczba transakcji wzrosła o 30% w stosunku do roku poprzedniego, co świadczy o naprawdę dynamicznym rozwoju i potencjale tej platformy. Dodatkowo, w 2023 roku eMAG zanotował imponujący wzrost, obsługując ponad milion unikalnych użytkowników dziennie.

Niskie koszty prowadzenia sprzedaży

eMag nie ma opłat za wystawianie ofert ani prowadzenie konta, rozliczamy się za pomocą prowizji od sprzedaży. Dzięki temu, jeśli nawet nie uda Ci się rozwinąć dobrej sprzedaży już na początku, nie zanotujesz strat. Warto dodać, że przez pierwsze miesiące działalności sprzedawcy otrzymują  specjalne ulgi na prowizje ze strony platformy.

Chcesz rozpocząć sprzedaż
na eMag?
Chcesz rozpocząć sprzedaż na eMag?

Co oferujemy?

rt
Przygotowanie produktów
Spełnienie wymagań, aby dodać produkty na platformę eMAG to nie lada wyzwanie. Musisz zacząć od przygotowania tłumaczeń na wszystkie wymagane języki. Dodatkowo musisz spełnić wymagania dotyczące treści – m.in. kolejnośc wyrazów w tytule produktu. Na szczęście nie musisz się tym przejmować, bo produkty na eMAG doda dla Ciebie nasz wykwalifkoway zespół, który zna wszystkie wymagania platformy eMAG.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
3
Logistyka
Rynek rumuński to jeden z najdroższych logistycznie rynków. Co więcej, wiele klientów w Rumunii nadal chętnie korzysta z formy płatności za pobraniem. Realizując dostawy kurierami bezpośrednio z Polski narażasz się na wysokie ceny wysyłki oraz brak przesyłek za pobraniem. Na szczęście, możemy zaoferować Ci obsługę wysyłkę za pośrednictwem naszego crossdocku, co pozwoli obniżyć koszty i zaoferować wysyłkę za pobraniem
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish