Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na CDON

Jedna platforma dla całej Skandynawii. 

24
Obsługiwanych klientów
0 mln
rynków
0
Serwisowanych
marek
0 +
Obsłużonych
zamówień
0 mln
Obsługiwanych klientów
0 mln
Rynków
0
Serwisowanych marek
0 +
Obsłużonych zamówień
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na CDON?

Skandynawia jednym ruchem
Rzadko kiedy jednym ruchem sprzedawca możę pojawić się na więcej niż jednym rynku, ale właśnie tak jest w przypadku szwedzkiej platformy CDON. Dołączenie do tej platformy pozwoli rozpocząć sprzedaz na aż czterech rynkach – Szwecji, Danii, Finlandii oraz Norwegii. Dzięki temu jedną platformą można rozpocząc sprzedaż na terenie całej Skandynawii.
Elitarne grono
Co ciekawe, CDON bardzo selektywnie podchodzi do doboru merchantów. Aby rozpocząć współpracę z CDONem należy wypełnić zgłoszenie, które następnie zostanie przenalizowane i jeżeli CDON oceni sprzedawce jako atrakcyjnego – pozwoli na rejestracje i rozpoczęcie sprzedaży.
Walutowy zawrot głowy
Rozpoczynajac sprzedaż na wszystkich 4 rynkach sprzedawca musi być gotowy by po pierwsze przygotować treści produktów w 4 językach, ale także do obsług płatności, aż w 4 różnych walutach. Szwedzka korona, duńska korona, norwerska i w Finlandii euro.
Negocjowane warunki
Wyrazem tego, że na dołączenie do CDON konieczna jest zgoda samego CDONa jest fakt, że warunki płacowe są ustalane indywidualnie. Nie istnieje żaden ogólnodostepny cennik. Jedynym wspólnym punktem jest abonament, który płatny jest raz na kwartał i jest taki sam dla wszystkich sprzedawców.

Chcesz rozpocząć sprzedaż
na CDON?

Chcesz rozpocząć sprzedaż na CDON?

Co oferujemy?

8
Tłumaczenie i listing produktów
CDON wymaga, aby produkty przygotowane były w 3 językach – szwedzkim, duńskim oraz finlandzkim. Produkty następnie musza zostać dodane w przyjętym schemacie pliku. Nasz wykwalifikowany zespól przygotuje i zaimplementuje taki plik na Twoim koncie CDON.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
13
Konwersja walut
W ramach platformy CDON rozliczenia następują w 3 walutach – koronie szwedzkiej, duńskiej oraz EURO. Nasz system pozwoli w automatyczny sposób przeliczyć waluty na poszczególne rynki. Ustalasz jedną cenę sprzedaży, a nasz system automatycznie przelicza je na pozostałe rynki.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish