Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Cdiscount

jeden z największych oraz najpopularniejszych serwisów sprzedażowych we Francji

cdiscount
wizyt klientów / msc
0 mln
rynek
0
sprzedawców
0 tys
aktywnych
kupujących
0 mln
wizyt klientów / msc
0 mln
rynek
0
sprzedawców
0 tys.
aktywnych kupujących
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Cdiscount?

Francuski gigant

Lider francuskiego rynku e-commerce. Na rynku francuskim idzie łeb w łeb z amerykańskim gigantem Amazonem. Od wielu lat rozwija bazę sprzedawców we wszystkich kategoriach. Obecnie oferuje ponad 40,000,000 produktów. Platforma roziwja się bardzo dynamicznie, w 2022 r. obroty Cdiscount wyniosły 2.2 miliarda euro, co stanowiło wzrost o 8.6% w porównaniu do 2019 r.

Olbrzymia rozpoznawalność marki

Cdiscount wyróżnia się dużą widocznością w mediach społecznościowych (Twitter, Instagram), a co za tym idzie — dużą liczbą osób obserwujących ich konta. Na Facebooku mają aż 1.65 miliona obserwujących! 

Dwa modele rozliczeń

Rozliczenie z Cdiscountem odbywa się w ramach prowizji, czyli modelu CPS, jednakże dodatkowo konieczne jest wykupienie miesięcznego abonamentu w wysokości około 40 EURO.

Elastyczna logistyka

Usługi logityczne oferowane przez Cdiscount pomogą Ci w jak najszybszej obsłudze dostaw na terenie Francji. Cdiscount posiada 500,000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych na terenie całego kraju. Zapewni to tańszą i znacznie szybszą wysyłkę do klientów, a także lepsze pozycjowanie ofert.

Chcesz rozpocząć sprzedaż na Cdiscount?

Chcesz rozpocząć sprzedaż na Cdiscount?

Co oferujemy?

8
Przygotowanie contentu
Platforma cDiscount, do dodania produktów wymaga przygotowania odpowiedniego pliku wraz z przygotowanym tłumaczeniem na jezyk niemiecki. Nasz zespół przygotuje produkty, a następnie wystawie je na platformie cDiscount.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
9
Dobrze skrojone opisy
Cdiscount ceni konkretne opisy, dlatego opisy produktów na platformie są limitowane liczbą znaków. Pomożemy przygotować odpowiedni opis, który zmieści się w limicie, a z drugiej strony pomoże wykazać najistotniejsze cechy Twojego produktu.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish