Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Amazon

Setki milionów aktywnych kont klientów na całym świecie

amazon
użytkowników z całego świata
0 mln
rynków
0
światowej rocznej sprzedaży (USD)
0 mld
partnerów
handlowych
0 mln
użytkowników z całego świata
0 mln
Rynków
0
światowej rocznej sprzedaży (USD)
0 mld
partnerów handlowych
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Amazon?

Absolutny lider światowego ecommerce

Amazon.com odwiedza miesięcznie ponad 197 milionów użytkowników z całego świata. Amazon ma ponad 300 milionów aktywnych kont klientów i ponad 1,9 miliona partnerów handlowych na całym świecie. Amazon osiągnął prawie 514 miliardów dolarów przychodów netto ze sprzedaży na całym świecie w 2022 roku. 

Prestiż i renoma wśród klientów

Klienci są dla Amazona priorytetem. Amazon budował swoją potęgę, kierując się dewizą, że klient jest najważniejszy, dlatego podobnych standardów wymaga od wszystkich sprzedawców. Jakość sprzedawanych produktów, komunikacja z klientem oraz terminowość dostaw to absolutny „must have”.

Rozbudowany system promowania ofert

Globalna popularność platformy Amazon sprawiła, że ich wewnętrzne narzędzie reklamowe, stało się dla wielu sprzedawców jednym z najważniejszych do generowania sprzedaży. Do dyspozycji sprzedawcy jest wiele formatów reklam rozlicznych w modelu CPC.

Różne modele opłat za sprzedaż

Istnieje kilka różnych rodzajów opłat za sprzedaż, w zależności od planu sprzedaży i rodzajów sprzedanych produktów. Pobierane opłaty dzielą się na 2 grupy: stałe, niezależne od wielkości sprzedaży oraz opłaty uzależnione od ilości transakcji. 

Chcesz rozpocząć sprzedaż
na Amazon?

Chcesz rozpocząć sprzedaż na Amazon?

Co oferujemy?

9
Content na A+!
Amazon dba o to by kupujący mieli pod ręką wszelkie informacje na temat produktów. Co więcej, na podstawie jakości listingu pozycjonuje produkty. Jeżeli zależy Ci na dobrej ocenie produktu skorzystaj z naszych usług by przygotować perfekcyjny listing.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
4
Rejestracja brandu
Wiele lat pracujesz na to, aby Twoja marka była rozpoznawalna. Amazon to rozumie i może pomóc Ci chronić Twoją markę. Jeśli sprzedajesz wlasne produkty, warto rozważyć rejestracje marki w Amazon Brand Registry. Nasi specjaliści z przyjemnością wskażą Ci niezbędne kroki i przeprowadzą przez cały proces.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish