Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Mall

zarządzany przez spółkę allegro największy czeski marketplace
mall
Obsługiwanych klientów
0 mln
Rynków
0
kont partnerskich
0 +
obsłużonych zamówień
0 mln
Obsługiwanych klientów
0 mln
rynków
0
kont partnerskich
0 +
Obsłużonych
zamówień
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Mall?

Niestandardowy model współpracy

To co wyróżnia czeski marketplace na tle innych jest fakt, że produkty nie są sprzedawane bezpośrednio do klienta końcowego. Odbiorcą Twoich produktów będzie marka Mall, która rozdystrybuuje towary do czeskich klientów.

Zarządzany przez Allegro

Wejście Allegro na rynek czeski i słowacki było związane z przejęciem serwisów z grupy Mall. Platformy marki Mall obejmowały swoim zasięgiem Czechy, Słowację, Słowenię i Węgry. Obecnie na rynku czeskim i słowackim Allegro stara się przekierować ruch z platformy Mall na swoje nowe serwisy Allegro.cz i Allegro.sk

Rozbudowany system zarządzania sprzedażą

Mall oferuje rozbudowany zaawansowany system do zarządzania sprzedażą. Produkty wystawiamy na każdym rynku osobno.

Promowanie produktów
Każdy sprzedawca może skorzystać narzędzi promujących oferty, pozwalających na skuteczniejsze pozyskiwanie klientów. Dzięki nim można nie tylko wyróżnić aukcję, ale też ukazać ją jako „sponsorowaną”. Pozwoli to na częstsze i wyższe ukazywanie się wśród innych wyników wyszukiwania w obrębie danej frazy.
Chcesz rozpocząć sprzedaż na Mall?
Chcesz rozpocząć sprzedaż na Mall?

Co oferujemy?

4
Utworzenie brandu
Mall pozwala spiąc produkty pod jednym brandem. Ułatwia to odszukanie produktów od danego producenta. Przygotujemy i przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji brandu.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
2
Mall Delivery
Mall jeszcze przed przejęciem przez Allegro wprowadził swój odpowiednik programu SMART – Mall Delivery. Program ten pozwala znacząco obnizyć koszty wysyłki dla klienta końcowego. Niestety, wymaga współpracy z dedykowanym kurierem. Dzięki współpracy z nami nie będziesz musiał nawiązywać współpracy z żadnym dodatkowym kurierem. Otrzymasz od nas gotowe do wysyłki etykiety.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish