Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Kaufland

jedna z najszybciej rozwijających się platform sprzedażowych na rynku europejskim

15
wizyt klientów / msc
0 mln
rynki
0
sprzedawców
0 tys.
produktów
0 mln
wizyt klientów / msc
0 mln
rynki
0
sprzedawców
0 tys
produktów
0 mln

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Kaufland?

Od supermarketu do marketplacu

Kaufland, kojarzy się głównie z supermarketem. Jednak od kilku lat to także marketplace. Jeszcze do niedawna funkcja Kaufland Global Marketplace byla dostępna tylko na rynku niemieckim. Od roku 2023 Kaufland rozszerzył także sprzedaż marketplace na rynku czeskim i słowackim, a w planach są kolejne rynki.

Darmowe zwroty

Kaufland posiada dość nietypową obsługę zwrotów. Niemiecka platforma wymaga, aby zwroty zakupów do 40 EURO były darmowe, dla produktów przekraczających tą wartość sprzedawca nie ma obowiązku zapewniać darmowego zwrotu.

Niemiecka precyzja

Niemiecki handlowy gigant przywiązuje dużą wagę do jakości obsługi klienta, aby zapobiec problemom należy dbać o wskaźniki jakościowe.

Różne modele opłat za sprzedaż

Na Kaufland nie ma żadnych ukrytych kosztów. W ramach współpracy, główną opłatą jest prowizja od psrzedaży. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego abonamentu, jednak jest to dobrowolne.

Chcesz rozpocząć sprzedaż
na Kaufland?

Chcesz rozpocząć sprzedaż
na Kaufland?

Co oferujemy?

9
Przygotowanie contentu
Platforma Kaufland, do dodania produktów wymaga przygotowania odpowiedniego pliku wraz z przygotowanym tłumaczeniem na jezyk niemiecki. Nasz zespół przygotuje produkty, a następnie wystawie je na platformie Kaufland.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
10
Rejestracja LUCID

W związku z wymaganiami niemieckiego ustawodawcy przy rejestracji w Kaufland jesteśmy zmuszeni do podania numeru niemieckiego odpowiednika BDO – czyli systemu LUCID. Przygotujemy i pomożemy Ci w prawidłowy sposób zarejestrować się w niemieckim systemie, a także odpowiemy na wszystkie trapiące Cię problemy.

10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish