Telefon:
+48 42 214 44 39

Adres:
​ul. 1 Maja 31/33
90-739 Łódź
Polska

Sprzedawaj więcej
na Ceneo

największa i najpopularniejsza porównywarka cen produktów w Polsce.
22
wizyt klientów / msc
0 mln
rynek
0
użytkowników
0 mln
sprzedawców
0 tys.
wizyt klientów / msc
0 mln
rynek
0
użytkowników
0 mln
sprzedawców
0 tys.

If We Work Then It Looks Good

Vivamus eget aliquam dui integer eu arcu vel arcu suscipit ultrices quis non.

„Aenean sed lorem est. Sed quis neque ut nibh suscipit imperdiet ac non augue. Aenean ornare sit amet lectus non tristique.”

Larry Hart

Founder

MONIKA STEFANIAK

FOUNDER & MEMBER OF THE BOARD

MICHAŁ KOŁAKOWSKI

MANAGING DIRECTOR/PROXY

🛒Dlaczego warto sprzedawać na Ceneo?

Dotarcie do wartościowego segmentu klientów

Użytkownicy odwiedzający portal znajdują się na dolnych etapach lejka sprzedażowego – oznacza to, że są to osoby zainteresowane zakupem, a nie przypadkowi internauci. To klienci, którzy wybrali już konkretny model produktu – i szukają najlepszego miejsca, aby sfinalizować transakcję.

Liczy się opinia klienta

Aż 80% konsumentów sprawdza opinie przed dokonaniem zakupu? Tymczasem Ceneo jest jedną z największych baz opinii w polskim Internecie. Warto dbać o poziom satysfakcji klientów, to istotny czynnik decyzyjny użytkowników ceneo.

Rozliczenie Cost Per Click

Główny model opłat oparty jest o stawki CPC. Koszt naliczany jest gdy ktoś kliknie w Twoją ofertę. Koszt przejścia z Ceneo na stronę sklepu wynosi od 27 groszy do 90 groszy – w zależności od kategorii produktu. Innym modelem naliczania opłat jest prowizja za sprzedaż „Kup teraz”. W tej opcji platforma pobiera stałą prowizję, wynoszącą 1,6%. Samo wystawienie produktów jest darmowe.

Efektywna analityka

Narzędzia Analityczne Ceneo pozwalają na sprawną ocenę efektywności prowadzonych działań promocyjnych oraz kontrolę ponoszonych zysków i kosztów. Za ich pomocą można łatwo zoptymalizować stawki, a także wybrać najlepsze produkty do promowania czy sprzedaży na portalu.

Chcesz rozpocząć sprzedaż na Ceneo?
Chcesz rozpocząć sprzedaż
na Ceneo?

Co oferujemy?

rt
Integracja i założenie konta
W ramach naszych usług pomożemy z uruchomieniem funkcji marketplace oraz przedstawimy wszystkie wymagania Ceneo związane z uruchomieniem marketplace. Następnie przygotujemy odpowiedni feed w standardzie pliku XML przygotowanym przez Ceneo, tak aby sprawnie i w sposób prawidłowy uzupełnić produkty.
1
Obsługa zamówień
Zapewniamy stałą komunikację z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez wewnętrzne komunikatory na platformach sprzedażowych – zarówno przed, w trakcie jak i po dostarczeniu towaru. Śledzimy przesyłki i przekazujemy kody trackingowe, dbając o transparentność procesu dostawy. Udzielamy wsparcia w przypadku zwrotów i reklamacji, a w razie problemów z utrzymaniem jakości usług kontaktujemy się z obsługą platform. Dodatkowo, pomagamy w procesie rozliczania transakcji, aby zapewnić bezproblemowy obieg finansów.
12
Analiza cen
Pomożemy przy przeanalizowaniu cen konkurencji i dobraniu odpowiedniej strategii cenowej, tak aby wysokość sprzedaży była zadowalająca, ale pozwalała na zachowanie odpowiedniego poziomu marży.
10 lat doświadczenia w sprzedaży na allegro
200K obsłużonych transakcji
100 obsługiwanych kont
Średnia ocena obsługiwanego konta to 4.9

Sodales Malesuada Vestibulum

Projects Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz sprzedawać więcej?

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w sprzedaży na międzynarodowych platformach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
pl_PLPolish